Koniec z nagłaśnianiem negatywnych przykładów!

Czy rzeczywiście młodzi kierowcy (w wieku 18-24 lat) są tak niebezpieczni, jak mówią statystyki?

SPONSORZY
STRATEGICZNI
SPONSOR

 

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Czy bezpieczeństwo może wyprzeć brawurę i stać się modne?

Konkurs „Najbezpieczniejszy młody kierowca” promuje bezpieczną jazdę młodych kierowców.

Tylko dwa etapy dzielą Cię od odjechania z Poznania Mercedesem

Polska część konkursu składa się z dwóch etapów: teoretyczna część online i finał ogólnopolski w Poznaniu. Pierwszy etap konkursu, część elektroniczna, będzie otwarta w dniach 22 sierpnia – 15 września 2019. Polski finał odbędzie się 28 września 2019 w Poznaniu. Dodatkowo, 3 reprezentantów Polski weźmie udział w finale europejskim w Słowenii w dniach 17-18 października 2019.

Część elektroniczna

22 sierpnia – 15 września 2019

Finał Polski

28 września 2019
w Poznaniu

Finał europejski

17-18 października 2019
w Słowenii

O nas.

Polski Związek Motorowy (PZM) jest związkiem stowarzyszeń, zrzeszającym członków sympatyków motoryzacji w kilkuset automobilklubach i klubach sportowych. Zgodnie ze statutem, PZM zajmuje się propagowaniem wiedzy i kultury motoryzacyjnej, prowadzi działania na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego (np. organizuje Ogólnopolskie Turnieje Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym), promuje turystykę motorową i caravaningową, a także zajmuje się pojazdami zabytkowymi. Do najważniejszych celów PZM należy również rozwój masowego i wyczynowego sportu motorowego: samochodowego, motocyklowego, żużlowego oraz kartingowego.

Bądźmy w kontakcie.

Polski Związek Motorowy – Zarząd Główny ul. Kazimierzowska 66, 02-518 Warszawa tel. +48 22 542 01 51 email: marzena.jougounoux@pzm.pl